Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
1 U6-MIX 08:00 1 1 U6-MIX 1 NUGF 1 Viborg Søndermarken IK (1)
NUGF 1 Spilletid 08:00 2 2 U6-MIX 2 Skive IK - Egeris 2 BMK 1
Viborg Søndermarken IK (1) 7 min. 08:07 3 1 U6-MIX 1 Skive IK - Egeris 1 Skals - Borup 1
Skive IK - Egeris 1 Bane 1 08:07 4 2 U6-MIX 2 Viborg Søndermarken IK 2 Løgstrup U6
Skals - Borup 1   08:14 5 1 U6-MIX 1 Alhedens IF NUGF 1
Alhedens IF   08:14 6 2 U6-MIX 2 NUGF (2) Skive IK - Egeris 2
    08:21 7 1 U6-MIX 1 Viborg Søndermarken IK (1) Skive IK - Egeris 1
    08:21 8 2 U6-MIX 2 BMK 1 Viborg Søndermarken IK 2
    08:28 9 1 U6-MIX 1 Skals - Borup 1 Alhedens IF
    08:28 10 2 U6-MIX 2 Løgstrup U6 NUGF (2)
Pulje Række 08:35 11 1 U6-MIX 1 NUGF 1 Skive IK - Egeris 1
2 U6-MIX 08:35 12 2 U6-MIX 2 Skive IK - Egeris 2 Viborg Søndermarken IK 2
Skive IK - Egeris 2 Spilletid 08:42 13 1 U6-MIX 1 Alhedens IF Viborg Søndermarken IK (1)
BMK 1 7 min. 08:42 14 2 U6-MIX 2 NUGF (2) BMK 1
Viborg Søndermarken IK 2 Bane 2 08:49 15 1 U6-MIX 1 Skals - Borup 1 NUGF 1
Løgstrup U6   08:49 16 2 U6-MIX 2 Løgstrup U6 Skive IK - Egeris 2
NUGF (2)   08:56 17 1 U6-MIX 1 Skive IK - Egeris 1 Alhedens IF
    08:56 18 2 U6-MIX 2 Viborg Søndermarken IK 2 NUGF (2)
    09:03 19 1 U6-MIX 1 Viborg Søndermarken IK (1) Skals - Borup 1
    09:03 20 2 U6-MIX 2 BMK 1 Løgstrup U6
    09:10 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 1 og 2 
 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
3 U6-MIX 09:20 21 1 U6-MIX 3 BMK 2 Skals - Borup 2
BMK 2 Spilletid 09:20 22 2 U7-Piger 4 SUB 88 Mejdal - Halgård IF
Skals - Borup 2 7 min. 09:27 23 1 U6-MIX 3 Viborg FF Borbjerg GU
Viborg FF Bane 1 09:27 24 2 U7-Piger 4 NUGF Piger ØBG Silkeborg 
Borbjerg GU   09:34 25 1 U6-MIX 3 Viborg Søndermarken IK 3 BMK 2
Viborg Søndermarken IK 3   09:34 26 2 U7-Piger 4 Ikast FC SUB 88
    09:41 27 1 U6-MIX 3 Skals - Borup 2 Viborg FF
    09:41 28 2 U7-Piger 4 Mejdal - Halgård IF NUGF Piger
    09:48 29 1 U6-MIX 3 Borbjerg GU Viborg Søndermarken IK 3
    09:48 30 2 U7-Piger 4 ØBG Silkeborg  Ikast FC
Pulje Række 09:55 31 1 U6-MIX 3 BMK 2 Viborg FF
4 U7-Piger 09:55 32 2 U7-Piger 4 SUB 88 NUGF Piger
SUB 88 Spilletid 10:03 33 1 U6-MIX 3 Viborg Søndermarken IK 3 Skals - Borup 2
Mejdal - Halgård IF 7 min. 10:03 34 2 U7-Piger 4 Ikast FC Mejdal - Halgård IF
NUGF Piger Bane 2 10:10 35 1 U6-MIX 3 Borbjerg GU BMK 2
ØBG Silkeborg    10:10 36 2 U7-Piger 4 ØBG Silkeborg  SUB 88
Ikast FC   10:17 37 1 U6-MIX 3 Viborg FF Viborg Søndermarken IK 3
    10:17 38 2 U7-Piger 4 NUGF Piger Ikast FC
    10:24 39 1 U6-MIX 3 Skals - Borup 2 Borbjerg GU
    10:24 40 2 U7-Piger 4 Mejdal - Halgård IF ØBG Silkeborg 
    10:31 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 3 og 4 
 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
5 U7-MIX 10:40 41 1 U7-MIX 5 Skive IK - Aakjær FUIK (1)
Skive IK - Aakjær Spilletid 10:40 42 2 U7-MIX 6 Sydmors IF BT/SVIF
FUIK (1) 7 min. 10:47 43 1 U7-MIX 5 Nibe Boldklub Løgstrup U7
Nibe Boldklub Bane 1 10:47 44 2 U7-MIX 6 Søndermarkens Drenge 2 Skive IK - Aakjær 2
Løgstrup U7   10:54 45 1 U7-MIX 5 Søndermarkens Drenge 1 Skive IK - Aakjær
Søndermarkens Drenge 1   10:54 46 2 U7-MIX 6 NUGF (1) Sydmors IF
    11:01 47 1 U7-MIX 5 FUIK (1) Nibe Boldklub
    11:01 48 2 U7-MIX 6 BT/SVIF Søndermarkens Drenge 2
    11:08 49 1 U7-MIX 5 Løgstrup U7 Søndermarkens Drenge 1
    11:08 50 2 U7-MIX 6 Skive IK - Aakjær 2 NUGF (1)
Pulje Række 11:15 51 1 U7-MIX 5 Skive IK - Aakjær Nibe Boldklub
6 U7-MIX 11:15 52 2 U7-MIX 6 Sydmors IF Søndermarkens Drenge 2
Sydmors IF Spilletid 11:22 53 1 U7-MIX 5 Søndermarkens Drenge 1 FUIK (1)
BT/SVIF 7 min. 11:22 54 2 U7-MIX 6 NUGF (1) BT/SVIF
Søndermarkens Drenge 2 Bane 2 11:29 55 1 U7-MIX 5 Løgstrup U7 Skive IK - Aakjær
Skive IK - Aakjær 2   11:29 56 2 U7-MIX 6 Skive IK - Aakjær 2 Sydmors IF
NUGF (1)   11:36 57 1 U7-MIX 5 Nibe Boldklub Søndermarkens Drenge 1
    11:36 58 2 U7-MIX 6 Søndermarkens Drenge 2 NUGF (1)
    11:43 59 1 U7-MIX 5 FUIK (1) Løgstrup U7
    11:43 60 2 U7-MIX 6 BT/SVIF Skive IK - Aakjær 2
    11:50 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 5 og 6 
 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
7 U7-MIX 12:00 61 1 U7-MIX 7 Hobro IK Skive IK - Egeris 2
Hobro IK Spilletid 12:00 62 2 U7-MIX 8 Valsgård IF NUGF (2)
Skive IK - Egeris 2 7 min. 12:07 63 1 U7-MIX 7 Kvik/Aalestrup IF Viborg FF
Kvik/Aalestrup IF Bane 1 12:07 64 2 U7-MIX 8 Søndermarkens Drenge 3 Skive IK - Egeris 1
Viborg FF   12:14 65 1 U7-MIX 7 Tjørring IF Hobro IK
Tjørring IF   12:14 66 2 U7-MIX 8 Ravnsbjerg IF  Valsgård IF
    12:21 67 1 U7-MIX 7 Skive IK - Egeris 2 Kvik/Aalestrup IF
    12:21 68 2 U7-MIX 8 NUGF (2) Søndermarkens Drenge 3
    12:28 69 1 U7-MIX 7 Viborg FF Tjørring IF
    12:28 70 2 U7-MIX 8 Skive IK - Egeris 1 Ravnsbjerg IF 
Pulje Række 12:35 71 1 U7-MIX 7 Hobro IK Kvik/Aalestrup IF
8 U7-MIX 12:35 72 2 U7-MIX 8 Valsgård IF Søndermarkens Drenge 3
Valsgård IF Spilletid 12:42 73 1 U7-MIX 7 Tjørring IF Skive IK - Egeris 2
NUGF (2) 7 min. 12:42 74 2 U7-MIX 8 Ravnsbjerg IF  NUGF (2)
Søndermarkens Drenge 3 Bane 2 12:49 75 1 U7-MIX 7 Viborg FF Hobro IK
Skive IK - Egeris 1   12:49 76 2 U7-MIX 8 Skive IK - Egeris 1 Valsgård IF
Ravnsbjerg IF    12:56 77 1 U7-MIX 7 Kvik/Aalestrup IF Tjørring IF
    12:56 78 2 U7-MIX 8 Søndermarkens Drenge 3 Ravnsbjerg IF 
    13:03 79 1 U7-MIX 7 Skive IK - Egeris 2 Viborg FF
    13:03 80 2 U7-MIX 8 NUGF (2) Skive IK - Egeris 1
    13:10 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 7 og 8 
 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
15 U9-Barcelona 13:20 141 1 U9-Barcelona 15 Overlund GF Vridsted IF
Overlund GF Spilletid 13:28 142 1 U9-Barcelona 15 Måbjerg IF Støvring IF
Vridsted IF 8 min. 13:36 143 1 U9-Barcelona 15 RIF Stars Overlund GF
Måbjerg IF   13:44 144 1 U9-Barcelona 15 Vridsted IF Måbjerg IF
Støvring IF   13:52 145 1 U9-Barcelona 15 Støvring IF RIF Stars
RIF Stars   14:00 146 1 U9-Barcelona 15 Overlund GF Måbjerg IF
    14:08 147 1 U9-Barcelona 15 RIF Stars Vridsted IF
    14:16 148 1 U9-Barcelona 15 Støvring IF Overlund GF
    14:24 149 1 U9-Barcelona 15 Måbjerg IF RIF Stars
    14:32 150 1 U9-Barcelona 15 Vridsted IF Støvring IF
    14:40 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 15
 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
16 U9-Chelsea 14:50 151 1 U9-Chelsea 16 Ommersyssel IF FUIK U9
Ommersyssel IF Spilletid 14:58 152 1 U9-Chelsea 16 SUB 88 AIF (2)
FUIK U9 8 min. 15:06 153 1 U9-Chelsea 16 Hobro IK Ommersyssel IF
SUB 88   15:14 154 1 U9-Chelsea 16 FUIK U9 SUB 88
AIF (2)   15:22 155 1 U9-Chelsea 16 AIF (2) Hobro IK
Hobro IK   15:30 156 1 U9-Chelsea 16 Ommersyssel IF SUB 88
    15:38 157 1 U9-Chelsea 16 Hobro IK FUIK U9
    15:46 158 1 U9-Chelsea 16 AIF (2) Ommersyssel IF
    15:54 159 1 U9-Chelsea 16 SUB 88 Hobro IK
    16:02 160 1 U9-Chelsea 16 FUIK U9 AIF (2)
    16:10 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 16
 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
20 U10-Chelsea 16:20 187 1 U10-Chelsea 20 Vindblæs Boldklub (2) Bjerringbro IF
Vindblæs Boldklub (2) Spilletid 16:28 188 1 U10-Chelsea 20 Løgstør IF NUGF-heltene
Bjerringbro IF 8 min. 16:36 189 1 U10-Chelsea 20 Stoholm IF Vindblæs Boldklub (2)
Løgstør IF   16:44 190 1 U10-Chelsea 20 Bjerringbro IF Løgstør IF
NUGF-heltene   16:52 191 1 U10-Chelsea 20 NUGF-heltene Stoholm IF
Stoholm IF   17:00 192 1 U10-Chelsea 20 Vindblæs Boldklub (2) Løgstør IF
    17:08 193 1 U10-Chelsea 20 Stoholm IF Bjerringbro IF
    17:16 194 1 U10-Chelsea 20 NUGF-heltene Vindblæs Boldklub (2)
    17:24 195 1 U10-Chelsea 20 Løgstør IF Stoholm IF
    17:32 196 1 U10-Chelsea 20 Bjerringbro IF NUGF-heltene
    17:40 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 20
 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
21 U10-Chelsea 17:50 197 1 U10-Chelsea 21 Vindblæs Boldklub (1) BMK Fortnite
Vindblæs Boldklub (1) Spilletid 17:58 198 1 U10-Chelsea 21 Helsted Fremad Vegger IF
BMK Fortnite 8 min. 18:06 199 1 U10-Chelsea 21 TVS Vindblæs Boldklub (1)
Helsted Fremad   18:14 200 1 U10-Chelsea 21 BMK Fortnite Helsted Fremad
Vegger IF   18:22 201 1 U10-Chelsea 21 Vegger IF TVS
ØBG Silkeborg    18:30 202 1 U10-Chelsea 21 Vindblæs Boldklub (1) Helsted Fremad
    18:38 203 1 U10-Chelsea 21 TVS BMK Fortnite
    18:46 204 1 U10-Chelsea 21 Vegger IF Vindblæs Boldklub (1)
    18:54 205 1 U10-Chelsea 21 Helsted Fremad TVS
    19:02 206 1 U10-Chelsea 21 BMK Fortnite Vegger IF
    19:10 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 21