Lørdag d 16/11 hal 2              
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
9 U8-Barcelona 08:00 81 1 U8-Barcelona 9 Houlkær IF Tjele Vest Sport
Houlkær IF Spilletid 08:08 82 1 U8-Barcelona 9 Søndermarken IK (2) Skive IK-Egeris (1)
Tjele Vest Sport 8 min. 08:16 83 1 U8-Barcelona 9 BMK Houlkær IF
Søndermarken IK (2)   08:24 84 1 U8-Barcelona 9 Tjele Vest Sport Søndermarken IK (2)
Skive IK-Egeris (1)   08:32 85 1 U8-Barcelona 9 Skive IK-Egeris (1) BMK
BMK   08:40 86 1 U8-Barcelona 9 Houlkær IF Søndermarken IK (2)
    08:48 87 1 U8-Barcelona 9 BMK Tjele Vest Sport
    08:56 88 1 U8-Barcelona 9 Skive IK-Egeris (1) Houlkær IF
    09:04 89 1 U8-Barcelona 9 Søndermarken IK (2) BMK
    09:12 90 1 U8-Barcelona 9 Tjele Vest Sport Skive IK-Egeris (1)
    09:20 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 9
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
10 U8-Barcelona 09:30 91 1 U8-Barcelona 10 MorsØ FC Hadsund Boldklub
MorsØ FC Spilletid 09:38 92 1 U8-Barcelona 10 Søndermarken IK (1) Skive IK-Egeris (2)
Hadsund Boldklub 8 min. 09:46 93 1 U8-Barcelona 10 Hobro IK MorsØ FC
Søndermarken IK (1)   09:54 94 1 U8-Barcelona 10 Hadsund Boldklub Søndermarken IK (1)
Skive IK-Egeris (2)   10:02 95 1 U8-Barcelona 10 Skive IK-Egeris (2) Hobro IK
Hobro IK   10:10 96 1 U8-Barcelona 10 MorsØ FC Søndermarken IK (1)
Løgstør IF   10:18 97 1 U8-Barcelona 10 Hobro IK Hadsund Boldklub
    10:26 98 1 U8-Barcelona 10 Skive IK-Egeris (2) MorsØ FC
    10:34 99 1 U8-Barcelona 10 Søndermarken IK (1) Hobro IK
    10:42 100 1 U8-Barcelona 10 Hadsund Boldklub Skive IK-Egeris (2)
    10:50 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 10
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
11 U8-Chelsea 11:00 101 1 U8-Chelsea 11 Houlkær IF Løgstør IF 
Houlkær IF Spilletid 11:08 102 1 U8-Chelsea 11 Overlund GF Hobro IK
Løgstør IF  8 min. 11:16 103 1 U8-Chelsea 11 NIF/RIF Houlkær IF
Overlund GF   11:24 104 1 U8-Chelsea 11 Løgstør IF  Overlund GF
Hobro IK   11:32 105 1 U8-Chelsea 11 Hobro IK NIF/RIF
NIF/RIF   11:40 106 1 U8-Chelsea 11 Houlkær IF Overlund GF
    11:48 107 1 U8-Chelsea 11 NIF/RIF Løgstør IF 
    11:56 108 1 U8-Chelsea 11 Hobro IK Houlkær IF
    12:04 109 1 U8-Chelsea 11 Overlund GF NIF/RIF
    12:12 110 1 U8-Chelsea 11 Løgstør IF  Hobro IK
    12:20 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 11
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
12 U9-Piger 12:30 111 1 U9-Piger 12 Skive IK-Egeris  Nibe Boldklub
Skive IK-Egeris  Spilletid 12:38 112 1 U9-Piger 12 Fyrkat Q Vinderup IK
Nibe Boldklub 8 min. 12:46 113 1 U9-Piger 12 ØBG Silkeborg  Skive IK-Egeris 
Fyrkat Q   12:54 114 1 U9-Piger 12 Nibe Boldklub Fyrkat Q
Vinderup IK   13:02 115 1 U9-Piger 12 Vinderup IK ØBG Silkeborg 
ØBG Silkeborg    13:10 116 1 U9-Piger 12 Skive IK-Egeris  Fyrkat Q
    13:18 117 1 U9-Piger 12 ØBG Silkeborg  Nibe Boldklub
    13:26 118 1 U9-Piger 12 Vinderup IK Skive IK-Egeris 
    13:34 119 1 U9-Piger 12 Fyrkat Q ØBG Silkeborg 
    13:42 120 1 U9-Piger 12 Nibe Boldklub Vinderup IK
    13:50 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 12
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
13 U9-Ajax 14:00 121 1 U9-Ajax 13 Rebild Syd AIF (1)
Rebild Syd Spilletid 14:08 122 1 U9-Ajax 13 Skive IK-Egeris  Aalborg Freja 
AIF (1) 8 min. 14:16 123 1 U9-Ajax 13 NUGF Rebild Syd
Skive IK-Egeris    14:24 124 1 U9-Ajax 13 AIF (1) Skive IK-Egeris 
Aalborg Freja    14:32 125 1 U9-Ajax 13 Aalborg Freja  NUGF
NUGF   14:40 126 1 U9-Ajax 13 Rebild Syd Skive IK-Egeris 
    14:48 127 1 U9-Ajax 13 NUGF AIF (1)
    14:56 128 1 U9-Ajax 13 Aalborg Freja  Rebild Syd
    15:04 129 1 U9-Ajax 13 Skive IK-Egeris  NUGF
    15:12 130 1 U9-Ajax 13 AIF (1) Aalborg Freja 
    15:20 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 13
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
14 U9-Barcelona 15:30 131 1 U9-Barcelona 14 Løgstrup 100 IF Skørping Frem
Løgstrup 100 Spilletid 15:38 132 1 U9-Barcelona 14 Bjerringbro IF Viborg FF
IF Skørping Frem 8 min. 15:46 133 1 U9-Barcelona 14 BMK Løgstrup 100
Bjerringbro IF   15:54 134 1 U9-Barcelona 14 IF Skørping Frem Bjerringbro IF
Viborg FF   16:02 135 1 U9-Barcelona 14 Viborg FF BMK
BMK   16:10 136 1 U9-Barcelona 14 Løgstrup 100 Bjerringbro IF
    16:18 137 1 U9-Barcelona 14 BMK IF Skørping Frem
    16:26 138 1 U9-Barcelona 14 Viborg FF Løgstrup 100
    16:34 139 1 U9-Barcelona 14 Bjerringbro IF BMK
    16:42 140 1 U9-Barcelona 14 IF Skørping Frem Viborg FF
    16:50 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 14
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
17 U9-Chelsea 17:00 161 1 U9-Chelsea 17 Løgstrup 200 HB
Løgstrup 200 Spilletid 17:08 162 1 U9-Chelsea 17 Skive IK - Egeris Rebild Syd
HB 8 min. 17:16 163 1 U9-Chelsea 17 Spentrup IF Løgstrup 200
Skive IK - Egeris   17:24 164 1 U9-Chelsea 17 HB Skive IK - Egeris
Rebild Syd   17:32 165 1 U9-Chelsea 17 Rebild Syd Spentrup IF
Spentrup IF   17:40 166 1 U9-Chelsea 17 Løgstrup 200 Skive IK - Egeris
    17:48 167 1 U9-Chelsea 17 Spentrup IF HB
    17:56 168 1 U9-Chelsea 17 Rebild Syd Løgstrup 200
    18:04 169 1 U9-Chelsea 17 Skive IK - Egeris Spentrup IF
    18:12 170 1 U9-Chelsea 17 HB Rebild Syd
    18:20 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 17
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp  
18 U10 A/B 18:30 171 1 U10 A/B 18 Stoholm IF BT/SVIF 1
Stoholm IF Spilletid 18:38 172 1 U10 A/B 18 Helsted Fremad IF Gødvad U10
BT/SVIF 1 8 min. 18:46 173 1 U10 A/B 19 Mønsted IF BT/SVIF 2
Helsted Fremad IF   18:54 174 1 U10 A/B 19 NUGF-Stjernerne  IF Frem Skørping
Gødvad U10   19:02 175 1 U10 A/B 18 BT/SVIF 1 Helsted Fremad IF
    19:10 176 1 U10 A/B 18 Stoholm IF Gødvad U10
    19:18 177 1 U10 A/B 19 BT/SVIF 2 NUGF-Stjernerne 
    19:18 178 1 U10 A/B 19 Mønsted IF IF Frem Skørping
    19:26 179 1 U10 A/B 18 Gødvad U10 BT/SVIF 1
    19:26 180 1 U10 A/B 18 Helsted Fremad IF Stoholm IF
    19:34 181 1 U10 A/B 19 NUGF-Stjernerne  Mønsted IF
Pulje Række 19:34 182 1 U10 A/B 19 BT/SVIF 2 IF Frem Skørping
19 U10 A/B 19:42 183 1 U10 A/B   NR4P18 NR4P19
ØBG Silkeborg  Spilletid 19:42 184 1 U10 A/B   NR3P19 NR3P18
BT/SVIF 2 8 min. 19:50 185 1 U10 A/B   NR2P18 NR2P19
NUGF-Stjernerne    19:50 186 1 U10 A/B   NR1P19 NR1P18
IF Frem Skørping   19:58 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 18 og 19 + personlige præmier til Nummer 1 og 2