Lørdag d 23/11 Hal 1                
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
34 U13D 09:00 312 1 U13D 34 Team X Team UBK
Team X Spilletid 09:09 313 1 U13D 34 Ans IF (1) Team UBK
BMK (2) 8 min. 09:18 314 1 U13D 35 SUB 88 Ans IF 2
Ans IF (1)   09:27 315 1 U13D 35 Frem Skørping IF Team UBK
Team UBK   09:36 316 1 U13D 36 BMK FHIF U13
    09:45 317 1 U13D 36 Team UBK Team UBK
    09:54 318 1 U13D 34 Team UBK Sills drenge
    10:03 319 1 U13D 34 Team X Ans IF (1)
    10:12 320 1 U13D 35 Ans IF 2 IK Vest
Pulje Række 10:21 321 1 U13D 35 SUB 88 Frem Skørping IF
35 U13D 10:30 322 1 U13D 36 FHIF U13 Team UBK
SUB 88 Spilletid 10:39 323 1 U13D 36 Team UBK BMK
Ans IF 2 8 min. 10:48 324 1 U13D 34 Team UBK Team X
Frem Skørping IF   10:57 325 1 U13D 34 Team UBK Løgstrup IF 2
Team UBK   11:06 326 1 U13D 35 Team UBK SUB 88
    11:15 327 1 U13D 35 Ans IF 2 Team UBK
    11:24 328 1 U13D 36 BMK Team UBK
    11:33 329 1 U13D 36 FHIF U13 Team UBK
    11:42 330 1 U13 Mix SEMI B NR3P26 NR4P28
Pulje Række 11:51 331 1 U13 Mix SEMI B NR3P27 NR4P26
36 U13D 12:00 332 1 U13 Mix SEMI B NR3P28 NR4P27
BMK Spilletid 12:09 333 1 U13 Mix SEMI A NR1P26 NR2P28
FHIF U13 8 min. 12:18 334 1 U13 Mix SEMI A NR1P27 NR2P26
Dronningborg Boldklub   12:27 335 1 U13 Mix SEMI A NR1P28 NR2P27
Team UBK   12:36 336 1 U13 Mix FINALE B Vinderkamp330 Vinderkamp331
    12:45 337 1 U13 Mix FINALE B Vinderkamp331 Vinderkamp332
    12:54 338 1 U13 Mix FINALE B Vinderkamp332 Vinderkamp330
    13:03 339 1 U13 Mix FINALE A Vinderkamp333 Vinderkamp334
    13:12 340 1 U13 Mix FINALE A Vinderkamp334 Vinderkamp335
    13:21 341 1 U13 Mix FINALE A Vinderkamp335  Vinderkamp333
    13:30 Præmieoverrækkelse til alle finaleholdene
                 
Pulje Række 13:40 395 1 U15 AB 41 The Lions Helsted Fremad IF
41 U15 AB 13:50 396 1 U15 AB 41 Aalestrup IF BMK
Team Brizze Spilletid 14:00 397 1 U15 AB 41 Team UBK The Lions
Helsted Fremad IF 9 min. 14:10 398 1 U15 AB 41 Helsted Fremad IF Aalestrup IF
Aalestrup IF   14:20 399 1 U15 AB 41 BMK Team UBK
BMK   14:30 400 1 U15 AB 41 The Lions Aalestrup IF
Team UBK   14:40 401 1 U15 AB 41 Team UBK Helsted Fremad IF
    14:50 402 1 U15 AB 41 BMK The Lions
    15:00 403 1 U15 AB 41 Aalestrup IF Team UBK
    15:10 404 1 U15 AB 41 Helsted Fremad IF BMK
    15:20 Præmieoverrækkelse til nummer 1 og 2
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
44 U17 15:30 431 1 U17 44 BJ Bilsyn FC Silkeborg
BJ Bilsyn Spilletid 15:40 432 1 U17 44 SUB 88 BMK 1
FC Silkeborg 9 min. 15:50 433 1 U17 45 The Legends Det Rigtige Førstehold
SUB 88   16:00 434 1 U17 45 BMK 2 Team UBK
BMK 1   16:10 435 1 U17 44 Team UBK BJ Bilsyn
Hobro IK   16:20 436 1 U17 44 FC Silkeborg SUB 88
    16:30 437 1 U17 45 Team UBK The Legends
    16:40 438 1 U17 45 Det Rigtige Førstehold BMK 2
Pulje Række 16:50 439 1 U17 44 BMK 1 Team UBK
45 U17 17:00 440 1 U17 44 BJ Bilsyn SUB 88
The Legends Spilletid 17:10 441 1 U17 45 Team UBK Team UBK
Det Rigtige Førstehold 9 min. 17:20 442 1 U17 45 The Legends BMK 2
BMK 2   17:30 443 1 U17 44 Team UBK FC Silkeborg
Team UBK Hal 2 17:40 444 1 U17 44 BMK 1 BJ Bilsyn
Team UBK Hal 1 17:40 445 1 U17 45 Team UBK Det Rigtige Førstehold
  Hal 2 17:50 446 1 U17 45 Team UBK The Legends
  Hal 1 17:50 447 1 U17 44 SUB 88 Team UBK
  Hal 2 18:00 448 1 U17 44 FC Silkeborg BMK 1
  Hal 1 18:00 449 1 U17 45 BMK 2 Team UBK
  Hal 2 18:10 450 1 U17 45 Det Rigtige Førstehold Team UBK
                 
  Hal 1 18:20 451 1 U17 Semi 0 NR1P44 NR2P45
  Hal 2 18:20 452 1 U17 Semi 0 NR1P45 NR2P44
U17 P -slutspil Hal 1 18:30 453 1 U17 Finale 0 Vinderkamp451 Vinderkamp452
    18:40 Præmieoverrækkelse til finaleholdene