Søndag d. 17-11 Hal 2                
                 
Pulje Række Kl. K.nr.   Række Pulje Kamp Hold B
24 U11 BC 09:00 222 1 U11 BC 24 Løgstrup G&IF SUB 88
Løgstrup G&IF Spilletid 09:09 223 1 U11 BC 24 Viborg FF (1) NUGF (1)
SUB 88 8 09:18 224 1 U11 BC 11 Haderup  Stoholm IF (2
Viborg FF (1)   09:27 225 1 U11 BC 11 Løgstrup G&IF Viborg FF (1)
NUGF (1)   09:36 226 1 U11 BC 24 SUB 88 Haderup 
Haderup    09:45 227 1 U11 BC 24 NUGF (1) Stoholm IF (2
Stoholm IF (2   09:54 228 1 U11 BC 24 Løgstrup G&IF Haderup 
    10:03 229 1 U11 BC 24 Viborg FF (1) Stoholm IF (2
    10:12 230 1 U11 BC 24 SUB 88 NUGF (1)
    10:21 231 1 U11 BC 24 Viborg FF (1) Haderup 
    10:30 232 1 U11 BC 24 Løgstrup G&IF NUGF (1)
    10:39 233 1 U11 BC 24 Stoholm IF (2 SUB 88
    10:48 Præmieoverrækkelse for alle i Pulje 24
                 
Pulje Række Kl. K.nr.   Række Pulje Kamp Hold B
25 U11 BC 11:00 234 1 U11 BC 25 Rødes Drenge BMK
Rødes Drenge Spilletid 11:09 235 1 U11 BC 25 ASV Stoholm IF (1)
BMK 8 11:18 236 1 U11 BC 25 Viborg FF (2) NUGF (2)
ASV   11:27 237 1 U11 BC 25 Rødes Drenge ASV
Stoholm IF (1)   11:36 238 1 U11 BC 25 BMK Viborg FF (2)
Viborg FF (2)   11:45 239 1 U11 BC 25 Stoholm IF (1) NUGF (2)
NUGF (2)   11:54 240 1 U11 BC 25 Rødes Drenge Viborg FF (2)
    12:03 241 1 U11 BC 25 ASV NUGF (2)
    12:12 242 1 U11 BC 25 BMK Stoholm IF (1)
    12:21 243 1 U11 BC 25 ASV Viborg FF (2)
    12:30 244 1 U11 BC 25 Rødes Drenge Stoholm IF (1)
    12:39 245 1 U11 BC 25 NUGF (2) BMK
    12:48 Præmieoverrækkelse for alle i Pulje 25
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
30 U12 BC 13:00 272 1 U12 BC 30 Sorring-Voel (1) MorsØ FC
Sorring-Voel (1) Spilletid 13:09 273 1 U12 BC 30 Hobro IK SUB 88
MorsØ FC 8 min. 13:18 274 1 U12 BC 30 Skørping Sorring-Voel (1)
Hobro IK   13:27 275 1 U12 BC 30 MorsØ FC Hobro IK
SUB 88   13:36 276 1 U12 BC 30 SUB 88 Skørping
Skørping   13:45 277 1 U12 BC 30 Sorring-Voel (1) Hobro IK
    13:54 278 1 U12 BC 30 Skørping MorsØ FC
    14:03 279 1 U12 BC 30 SUB 88 Sorring-Voel (1)
    14:12 280 1 U12 BC 30 Hobro IK Skørping
    14:21 281 1 U12 BC 30 MorsØ FC SUB 88
    14:30 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 30
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
31 U12 BC 14:40 282 1 U12 BC 31 Sorring-Voel (2) Julie Sandlau
Sorring-Voel (2) Spilletid 14:49 283 1 U12 BC 31 BMK 1 Skumfiduserne
Julie Sandlau 8 min. 14:58 284 1 U12 BC 31 Løgstør IF Sorring-Voel (2)
BMK 1   15:07 285 1 U12 BC 31 Julie Sandlau BMK 1
Skumfiduserne   15:16 286 1 U12 BC 31 Skumfiduserne Løgstør IF
Løgstør IF   15:25 287 1 U12 BC 31 Sorring-Voel (2) BMK 1
    15:34 288 1 U12 BC 31 Løgstør IF Julie Sandlau
    15:43 289 1 U12 BC 31 Skumfiduserne Sorring-Voel (2)
    15:52 290 1 U12 BC 31 BMK 1 Løgstør IF
    16:01 291 1 U12 BC 31 Julie Sandlau Skumfiduserne
    16:10 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 31
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
32 U12 BC 16:20 292 1 U12 BC 32 Vindblæs BK (1) Gulerødderne
Vindblæs BK (1) Spilletid 16:29 293 1 U12 BC 32 Onsild IF BMK 2
Gulerødderne 8 min. 16:38 294 1 U12 BC 32 Team Sydvest Vindblæs BK (1)
Onsild IF   16:47 295 1 U12 BC 32 Gulerødderne Onsild IF
BMK 2   16:56 296 1 U12 BC 32 BMK 2 Team Sydvest
Team Sydvest   17:05 297 1 U12 BC 32 Vindblæs BK (1) Onsild IF
    17:14 298 1 U12 BC 32 Team Sydvest Gulerødderne
    17:23 299 1 U12 BC 32 BMK 2 Vindblæs BK (1)
    17:32 300 1 U12 BC 32 Onsild IF Team Sydvest
    17:41 301 1 U12 BC 32 Gulerødderne BMK 2
    17:50 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 32
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
33 U12 BC 18:00 302 1 U12 BC 33 Vindblæs BK (2) Gulerødderne (2)
Vindblæs BK (2) Spilletid 18:09 303 1 U12 BC 33 Aalestrup IF Aars IK
Gulerødderne (2) 8 min. 18:18 304 1 U12 BC 33 Bording IF  Vindblæs BK (2)
Aalestrup IF   18:27 305 1 U12 BC 33 Gulerødderne (2) Aalestrup IF
Aars IK   18:36 306 1 U12 BC 33 Aars IK Bording IF 
Bording IF    18:45 307 1 U12 BC 33 Vindblæs BK (2) Aalestrup IF
    18:54 308 1 U12 BC 33 Bording IF  Gulerødderne (2)
    19:03 309 1 U12 BC 33 Aars IK Vindblæs BK (2)
    19:12 310 1 U12 BC 33 Aalestrup IF Bording IF 
    19:21 311 1 U12 BC 33 Gulerødderne (2) Aars IK
    19:30 Præmieoverrækkelse for alle i pulje 33