Lørdag d 23/11-19 Hal 2                
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
39 U15 BC 09:00 368 2 U15 BC 39 Sills Drenge SUB 88
Sills Drenge Spilletid 09:10 369 2 U15 BC 39 Aalestrup IF Helsted Fremad If 1
SUB 88 9 min. 09:20 371 2 U15 BC 40 BMK Rebild Syd 1
Aalestrup IF   09:30 372 2 U15 BC 40 Helsted Fremad IF 2 Team UBK
Helsted Fremad If 1   09:40 373 2 U15 BC 39 Rebild Syd 2 Sills Drenge
Rebild Syd 2   09:50 374 2 U15 BC 39 SUB 88 Aalestrup IF
    10:00 375 2 U15 BC 40 Team UBK BMK
    10:10 376 2 U15 BC 40 Rebild Syd 1 Helsted Fremad IF 2
Pulje Række 10:20 377 2 U15 BC 39 Helsted Fremad If 1 Rebild Syd 2
40 U15 BC 10:30 378 2 U15 BC 39 Sills Drenge Aalestrup IF
BMK Spilletid 10:40 379 2 U15 BC 40 Team UBK Team UBK
Rebild Syd 1 9 min. 10:50 380 2 U15 BC 40 BMK Helsted Fremad IF 2
Helsted Fremad IF 2   11:00 381 2 U15 BC 39 Rebild Syd 2 SUB 88
Rebild Syd 3   11:10 382 2 U15 BC 39 Helsted Fremad If 1 Sills Drenge
Løgstrup G&IF   11:20 383 2 U15 BC 40 Team UBK Rebild Syd 1
    11:30 384 2 U15 BC 40 Team UBK BMK
    11:40 385 2 U15 BC 39 Aalestrup IF Rebild Syd 2
    11:50 386 2 U15 BC 39 SUB 88 Helsted Fremad If 1
    12:00 387 2 U15 BC 40 Helsted Fremad IF 2 Team UBK
    12:10 388 2 U15 BC 40 Rebild Syd 1 Team UBK
                 
    12:20 389 2 U15 BC (2) 0 NR3P39 NR4P40
    12:30 390 2 U15 BC (2) 0 NR3P40 NR4P39
U15 BC -slutspil   12:40 391 2 U15 BC (1) 0 NR3P39 NR4P40
    12:50 392 2 U15 BC (1) 0 NR3P40 NR4P39
    13:00 393 2 U15 BC (2)-finale 0 Vinderkamp389 Vinderkamp390
    13:10 394 2 U15BC (1)-finale 0 Vinderkamp391 Vinderkamp392
    13:20 Præmieoverrækkelse til finaleholdene
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp
37 U13P 13:30 342 2 U13P 37 Helsted Fremad 1 Farsø's piger
Helsted Fremad 1 Spilletid 13:39 343 2 U13P 37 SUB 88 2 Ans IF
Farsø's piger 8 min. 13:48 344 2 U13P 38 Helsted Fremad 2 SUB 88 1
SUB 88 2   13:57 345 2 U13P 38 Team UBK Team UBK
Ans IF   14:06 346 2 U13P 37 Team UBK Helsted Fremad 1
Team UBK   14:15 347 2 U13P 37 Farsø's piger SUB 88 2
    14:24 348 2 U13P 38 Team UBK Helsted Fremad 2
    14:33 349 2 U13P 38 SUB 88 1 Team UBK
Pulje Række 14:42 350 2 U13P 37 Ans IF Team UBK
38 U13P 14:51 351 2 U13P 37 Helsted Fremad 1 SUB 88 2
Helsted Fremad 2 Spilletid 15:00 352 2 U13P 38 Team UBK Team UBK
SUB 88 1 8 min. 15:09 353 2 U13P 38 Helsted Fremad 2 Team UBK
Terndrup/Bælum    15:18 354 2 U13P 37 Team UBK Farsø's piger
Team UBK   15:27 355 2 U13P 37 Ans IF Helsted Fremad 1
Team UBK   15:36 356 2 U13P 38 Team UBK SUB 88 1
    15:45 357 2 U13P 38 Team UBK Helsted Fremad 2
    15:54 358 2 U13P 37 SUB 88 2 Team UBK
    16:03 359 2 U13P 37 Farsø's piger Ans IF
    16:12 360 2 U13P 38 Team UBK Team UBK
    16:21 361 2 U13P 38 SUB 88 1 Team UBK
                 
    16:30 362 2 U13P (B) 0 NR3P37 NR4P38
    16:39 363 2 U13P (B) 0 NR3P38 NR4P37
U13 P -slutspil   16:48 364 2 U13P (A) 0 NR1P37 NR2P38
    16:57 365 2 U13P (A) 0 NR1P38 NR2P37
    17:06 366 2 U13P B-finale 0 Vinderkamp362 Vinderkamp363
    17:15 367 2 U13P A-finale 0 Vinderkamp364 Vinderkamp365
    17:24 Præmieoverrækkelse til finaleholdene