Søndag d 24/11                 
                 
Pulje Række Kl. K.nr. Bane Række Pulje Kamp  
44 U19/S 10:00 480 1 U19/S 44 S.P. Jensen SUB 88
S.P. Jensen Spilletid 10:10 481 1 U19/S 44 Alkoholdet Andelskassen Koldby
SUB 88 9 min. 10:20 482 1 U19/S 45 Gutterne FC Hestepigerne
Alkoholdet   10:30 483 1 U19/S 45 Team Pump Yourself TJ VVS & Blik
Andelskassen Koldby   10:40 484 1 U19/S 44 Ghitas drenge S.P. Jensen
Ghitas drenge   10:50 485 1 U19/S 44 SUB 88 Alkoholdet
    11:00 486 1 U19/S 45 Løgby Gutterne
    11:10 487 1 U19/S 45 FC Hestepigerne Team Pump Yourself
Pulje Række 11:20 488 1 U19/S 44 Andelskassen Koldby Ghitas drenge
45 U19/S 11:30 489 1 U19/S 44 S.P. Jensen Alkoholdet
Gutterne Spilletid 11:40 490 1 U19/S 45 TJ VVS & Blik Løgby
FC Hestepigerne 9 min. 11:50 491 1 U19/S 45 Gutterne Team Pump Yourself
Team Pump Yourself   12:00 492 1 U19/S 44 Ghitas drenge SUB 88
TJ VVS & Blik   12:10 493 1 U19/S 44 Andelskassen Koldby S.P. Jensen
Løgby   12:20 494 1 U19/S 45 Løgby FC Hestepigerne
    12:30 495 1 U19/S 45 TJ VVS & Blik Gutterne
    12:40 496 1 U19/S 44 Alkoholdet Ghitas drenge
    12:50 497 1 U19/S 44 SUB 88 Andelskassen Koldby
    13:00 498 1 U19/S 45 Team Pump Yourself Løgby
    13:10 499 1 U19/S 45 FC Hestepigerne TJ VVS & Blik
                 
Pulje Række 13:20 500 1 U19/S 46 Lely Dansten HS SUB 88 (1)
46 U19/S 13:30 501 1 U19/S 46 Team UBK Team UBK
Lely Dansten HS Spilletid 13:40 502 1 U19/S 46 Team UBK Lely Dansten HS
SUB 88 (1) 9 min. 13:50 503 1 U19/S 46 SUB 88 (1) Team UBK
Team UBK   14:00 504 1 U19/S 46 Team UBK Team UBK
Team UBK   14:10 505 1 U19/S 46 Lely Dansten HS Team UBK
Team UBK   14:20 506 1 U19/S 46 Team UBK SUB 88 (1)
    14:30 507 1 U19/S 46 Team UBK Lely Dansten HS
    14:40 508 1 U19/S 46 Team UBK Team UBK
    14:50 509 1 U19/S 46 SUB 88 (1) Team UBK
                 
    15:00 510 1 U19/S 0 NR1P44 NR2P46
    15:10 511 1 U19/S 0 NR1P45 NR2P44
U19/S - slutspil   15:20 512 1 U19/S 0 NR1P46 NR2P45
    15:30 513 1 U19/S 0 Vinderkamp510 Vinderkamp511
    15:40 514 1 U19/S 0 Vinderkamp511 Vinderkamp512
    15:50 515 1 U19/S 0 Vinderkamp512 Vinderkamp510
    16:00 Præmieoverrækkelse til alle finaleholdene